Marble Surface

Оплата та доставка

На цій сторінці Ви знайдете усю додаткову інформацію про доступні способи оплати та про те як ними скористатись, умови доставки та інших питань.

Обробка та комплектація замовлень проводиться протягом 3-х робочих днів. Відправка замовлень зроблених до 20:00 пт через "Укрпошта" здійснюється кожного вт, чт та сб; через "Нова пошта" - з пн по сб включно!

Оплата через www.hite.in.ua/

Оплату картами Visa і Mastercard забезпечує сервіс онлайн-платежів Portmone.com. Безпека оплати підтверджена міжнародним аудитом PCI DSS. Служба підтримки: тел. +380 (44) 2000902, support@portmone.com

Підтвердження оплати

При оплаті через платіжну систему Portmone підтвердження надходить автоматично. У разі оплати на рахунок ФОП з карт Monobank підтвердження протягом півгодини, з карток ПриватБанк протягом 2-х годин банківського дня, з карток інших банків/платіжних терміналів - до 3-х банківських днів. 

Доставка - Нова пошта

Оплата доставки за рахунок отримувача (можливо також влючення доставки у вартість замолення, щоб при отриманні не витрачати час на оплату). У разі отримання пошодженої посилки необхідно скласти акт пошкодження на НП, зателефонувати за номером +380630263108 та не приймати посилку. Подальше вирішення ситуації буде залежити від обставин. При оформленні замовлення одразу враховується плата за пакування - 2,00 грн. Доставка за рахунок отримувача, сплачується на пошті.

Доставка - Укрпошта

Оплата доставки за рахунок отримувача. У разі отримання пошодженої посилки необхідно відмовитись приймати посилку. Подальше вирішення ситуації буде залежити від обставин. При оформленні замовлення одразу враховується плата за пакування - 2,00 грн. Доставка за рахунок отримувача, сплачується на пошті.

Доставка - MeestExpress

Доставка виключно за допомогою поштоматів. Доставка в межах України безкоштовна до 31.08.2021 р. Детальніше ознайомитись з цим типом доставки можливо за наступним посиланням - https://ua.meest.com/poshtomat

Оплата на рахунок ФОП

Оплата приймається виключно двома способами: - оплата за реквізитами на рахунок ФОП, або ж на карту ФОП. Оплата без призначення платежу не приймається. Призначення платежу "за листівки"

Як повідомити про оплату

Завчасно повідомити про оплату рахунку можна надіславши фото або знімок екрану платіжного доручення/квитанції / чеку на:

електронну пошту 

hite.card@gmail.com

Telegram - https://t.me/yaninna_sr

Viber - +380630263108 Янінна

Нова пошта - день в день

Для отримання замовлення день в день - місто Київ - (тобто отримати посилку в день відправки) необхідно оформити та оплатити замовлення до 09:00 того ж дня (пн-пт). Для обласних центрів аналогічний метод доставки діє, таким чином, що для більшості міст посилка прибуває до 12 години наступного дня. При оформленні замовлення одразу враховується плата за пакування - 2,00 грн. Доставка за рахунок отримувача, сплачується на пошті.

Доставка - Укрпошта Стандарт та Експрес

Метод доставки відправлень як посилок. Посилка надсилається з двома варіантами отримання. Можлива доставка на відділення або ж кур'єрська доставка особисто в руки. Терміни доставки Стандарт та Експрес дійсно відрізняються за швидкістю, різниця в ціні декілька гривень.

Самовивіз

Забрати замовлення особисто можна за адресою м. Київ, пр. Любомира Гузара (Космонавта Комарова), 42; або ж на одній зі станції швидкісного трамваю - Національний авіаційний університет. 

SVG__Portmone_mc_vs_313x60.png
SVG__Pci_mcs_vervs_313x60.png
288px-Ukrposhta-ua.svg.png
600px-Meest_Corporation_logo_edited.png
210px-Nova_Poshta_2014_logo.svg.png

Політика конфіденційності

 

ФОП Сорока Янінна Михайлівна (далі — Hite Store) дотримується принципів конфіденційності й недоторканості інформації, отриманої від клієнтів Hite Store в рамках надання послуг поштового зв’язку.

 

Hite Store гарантує збереження інформації з обмеженим доступом та захист персональних даних користувачів послуг поштового зв’язку (далі – Користувачі), у т.ч. при використанні офіційного сайту Укрпошти, мобільних застосунків, прикладних програмних інтерфейсів та застосувань, платежів та переказів за платіжними системами тощо (далі – Послуги).

 

Політика конфіденційності (далі – Політика) націлена на публічне інформування Користувачів про порядок збору (обробки), зберігання, передачі персональних даних та інформації, що надається в рамках надання Послуг Hite Store.

 

Використовуючи Послуги Hite Store, Користувач погоджується з усіма правилами та умовами Політики.

Перед початком використання Послуг просимо ознайомитися з Політикою.

 

Мета обробки персональних даних

 

Метою обробки персональних даних є надання Послуг.

 

Збір персональних даних

 

Персональні дані – відомості чи сукупність відомостей про Користувача, який ідентифікований або може бути конкретно ідентифікований.

Неперсоніфікована інформація — інформація, яка не прив’язана до конкретного Користувача Послуг.

 

Персональні дані, які обробляє Hite Store, охоплюють контактні дані, які надаються Користувачами при використанні Послуг (прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону, адреса електронної пошти тощо); яка використовується для оплати товарів та Послуг Hite Store; номери та історію поштових відправлень тощо. Інформація отримується при використанні Користувачем Послуг, у т.ч. за допомогою сайту Hite Store, мобільних застосунків тощо. Дані передаються Користувачами добровільно з метою забезпечення можливості виконання Hite Store зобов’язань за Послугами.

 

Неперсоніфікована інформація використовується виключно для формування статистичних даних та з метою покращення Послуг, у т.ч. інформування Користувача про нові Послуги. Зокрема у разі використання мобільного застосунку, - версія операційної системи, приблизне місцезнаходження мобільного пристрою у разі самостійного надання згоди Користувачем на використання гео-локації, IP-адреса пристрою, дата та час авторизації у мобільному застосунку.

 

Використання інформації

 

Інформація, яку отримує Hite Store, використовується для:

 •         створення облікового запису Користувача;

 •         надання Послуги або функції, яку замовив Користувач;

 •         зв’язку з Користувачами з метою інформування про персоналізовані унікальні пропозиції та акції Hite Store;

 •         оцінки та аналізу ринку, клієнтів, продуктів та сервісів, які надаються Hite Store;

 •         ефективного клієнтського обслуговування;

 •         забезпечення оновлення і технічної підтримки Послуг, у т.ч. мобільного застосунку на пристрої Користувача;

 •         будь-яких інших цілей в обсязі, достатньому для якісного надання Послуг.

 

Передача інформації третім особам

 

Hite Store може передавати інформацію отриману від Користувачів в рамках надання Послуг третім особам з метою належного виконання своїх обов’язків за цими Послугами (До прикладу для можливості відправки поштою замовлень).

 

Поширення Hite Store персональних даних без згоди Користувача або уповноваженої ним особи дозволяється у випадках, визначених законом, і лише (якщо це необхідно) в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.

 

Захист конфіденційної інформації та інформації про Користувача

 

Конфіденційна інформація, персональні дані та неперсоніфікована інформація зберігаються на внутрішніх ресурсах Hite Store, доступ до яких обмежується згідно з вимогами положень Політики інформаційної безпеки Hite Store.

 

Безпека

На веб-ресурсах Hite Store вжиті достатні заходи для захисту інформації, проте просимо прийняти до уваги, що абсолютно безпечного та безпомилкового шляху передачі даних мережею Інтернет не існує.

 

Hite Store не несе відповідальності за функціонування серверів, постачальників послуги доступу до мережі Інтернет, роботу третіх осіб, з вини яких може бути неможливий чи обмежений доступ до сайту, можливий витік інформації з вини третіх осіб, а також за розголошення Користувачем своїх персональних даних, у т.ч. даних авторизації на сайті Hite Store, у мобільних застосунках, прикладних програмних інтерфейсах та застосуваннях.

 

Інформація, що розміщена на веб-ресурсах Hite Store, охороняється діючим законодавством, яке регулює право інтелектуальної власності. Тиражування, переклад, запис в архіві, копіювання на інші електронні носії інформації, яка розміщена, заборонена.

 

Права та обов’язки Користувача

 

Користувач має право на отримання інформації про ведення діяльності Hite Store передбачає обробку персональних даних користувачів послуг. Hite Store визначає пріоритетним обов’язком здійснювати обробку персональних даних виключно на підставах та у порядку, визначених законодавством України, а також інші права, визначені частиною 2 статті 8 Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 № 2297-VI (зі змінами) (далі – Закон).

 

Користувач зобов’язаній, зокрема, але не обмежуючись:

 •         не вчиняти дії, спрямовані на введення інших Користувачів в оману;

 •         не надавати в користування свої персональні дані третім особам;

 •         не здійснювати збирання, систематизацію, зберігання, обробку або поширення персональної інформації інших Користувачів;

 •         не намагатися одержати доступ до персональних даних інших Користувачів будь-яким способом, включаючи, але не обмежуючись, шляхом обману, зловживання довірою, підбору даних аутентифікації та ідентифікації.

Якщо Користувач реєструється на офіційному сайті Hite Store, у мобільних застосунках, прикладних програмних інтерфейсах та застосуваннях від імені та в інтересах третіх осіб, то надаючи дану згоду Користувач підтверджує те, що має достатній обсяг повноваження для вчинення таких дій, в тому числі – щодо надання від їх імені згоди на обробку персональних даних на викладених вище умовах, як їх представник (батько, мати, опікун, та інші, передбачені чинним законодавством, особи).

 

Згода Користувача

 

Відповідно до Закону, Hite Store здійснює обробку персональних даних Користувачів з метою надання їм Послуг на підставі дозволу на обробку персональних даних, наданого відповідно до Закону для здійснення повноважень та для виконання правочину, стороною якого є Користувач.

 

Користувач може добровільно надати Hite Store згоду на обробку його персональних даних з метою отримання рекламно-інформаційних матеріалів або іншою зазначеною метою.

 

Реєструючись на офіційному сайті Hite Store, у мобільних застосунках, прикладних програмних інтерфейсах та застосуваннях, Користувач підтверджує те, що ознайомлений з умовами цієї Політики конфіденційності, зокрема і з метою обробки персональних даних, зазначених у цій Політиці, і правами, наданими суб’єктам персональних даних згідно зі ст. 8 Закону, та використання персональних даних Hite Store.

 

Файли cookie

 

Cookie — це невеликі текстові файли, які зберігаються на пристроях Користувача під час відвідування сайту Hite Store. На сайті Hite Store можуть бути використані файли cookie, щоб зрозуміти, який вміст вас цікавить, і запам’ятати вас, якщо ви знову завітаєте на сайт. Hite Store зберігає файли cookie, щоб забезпечити технічно бездоганне і оптимізоване надання Послуг.

 

Файли cookie, які можуть бути використані Hite Store, не можуть завдати шкоди пристроям Користувача. Більшість файлів cookie, які можуть бути використані Hite Store, є так званими сеансовими файлами cookie, які автоматично видаляються в кінці відвідування Користувачем веб-сайту Hite Store. Інші файли cookie залишаються на пристроях Користувача до тих пір, поки він їх не видалить. Ці файли cookie дозволяють розпізнавати браузер Користувача при наступному відвідуванні.

 

Додаткова інформація

 

Укрпошта залишає за собою право змінювати Політику конфіденційності.

У випадку виникнення запитань щодо Політики конфіденційності, надсилайте лист на електронну пошту hite.card@gmail.com